Ny hemsida för Elitdressyren på Djursholm

av | 19 augusti, 2022 | Tävling, Ridklubben

Med knappt en månad kvar till våra tävlingar kan vi äntligen lansera Elitdressyrens nya hemsida! På hemsidan har vi samlat allt ni behöver veta om tävlingarna som vi ordnar hos oss på Djursholms Ridklubb helgen den 16-18 september.

Sidorna uppdateras löpande, bland annat tillkommer fler sponsorer samt utställare till vårt torg. Vi är verkligen så tacksamma för alla generösa sponsorer och samarbetspartners som på olika sätt bidrar till våra tävlingar!

Stort tack till fotograf Therese Hübner för att vi får använda dina fina bilder. Therese som kommer till oss i år igen har bland annat fotat bilden på vår klubbkamrat Caroline Darcourt och Lövstas Lord Django som ni ser på startsidan.

Ett riktigt stort och varmt tack till Henrik Rossini som hjälpt oss att bygga hemsidan!

https://djursholmsridklubb.se/elitdressyren

Fler nyheter

Fler nyheter från Djursholms Ridklubb