Vi vill veta vad du tycker!

av | 24 maj, 2023 | Ridklubben

Våra medlemmars åsikter är viktiga för att vi ska kunna fortsätta att utvecklas i rätt riktning. Vi hoppas därför att du tar dig tid att svara på enkäten som vi skickat ut till alla medlemmar via mejl idag.

OM du inte fått mejlet från kansliet med länken till enkäten (vi kanske inte har din korrekta mejladress) så kan du istället klicka på länken här för att komma till frågorna. Vi vill ju att så många som möjligt av våra medlemmar kan vara med.

https://sv.surveymonkey.com/r/Z87JWP5

Vi samlar in svar till och med 6 juni. Efter det ska vi analysera och utvärdera för att sedan återkoppla resultatet via olika kanaler.

När vi har ett resultat kan vi också skapa aktiviteter för att förbättra och förändra. Mer info om detta kommer senare.

Stort tack för att du tar dig tid – varje svar som vi får in bidrar till klubbens och ridskolans utveckling!

Soliga hälsningar från styrelsen

Fler nyheter

Fler nyheter från Djursholms Ridklubb